Wynajem sprzętu

Dobrej jakości, sprawdzony sprzęt nagłośnieniowy czy oświetleniowy to gwarancja niezawodności i w konsekwencji udanej imprezy czy dobrze przeprowadzonego wydarzenia. Jesteś z Poznania lub okolic i chcesz wypożyczyć oświetlenie dyskotekowe, głośniki na imprezę rodzinną, a może mikrofon na akademię szkolną? Trafiłeś idealnie! W ScenaiStudio oferujemy wynajem wysokiej jakości sprzętu nagłośnieniowego i oświetlenia.

Możemy złożyć dla Ciebie zestaw odpowiadający ilości osób oraz pomieszczeniu (plenerze), w którym będzie używany, tak, aby pomógł osiągnąć maksimum zadowolenia wśród osób uczestniczących w spotkaniu, zebraniu, imprezie czy wydarzeniu. Zestawy dobieramy w zależności od ilości osób, miejsca, potrzeb zamawiającego odnośnie ewentualnych występów, zestawu mikrofonów, oświetlenia.

ScenaiStudio to nie tylko wypożyczalnia nagłośnienia. Możesz także skorzystać z pełnej profesjonalnej obsługi nagłośnieniowej jaką oferujemy. W pełnej wersji (na bogato!) przywieziemy sprzęt, zamontujemy go, obsłużymy podczas imprezy, a po jej zakończeniu zajmiemy się jego złożeniem.

Sprzęt nagłaśniający – cennik
Sprzęt oświetleniowy – cennik